Zpestřete si víkend či dovolenou pomocí aplikace Senzaday

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zpestřete si víkend či dovolenou pomocí aplikace Senzaday 12

Vymýšlet aktivity na víkendy a plánovat dovolené, to je bezesporu krásná činnost, kterou s rodinou či kamarády často provádíme. Zkuste ale udělat v této aktivitě něco navíc, o čem ostatním neřeknete a čím je překvapíte.

Uschovejte jim nějaký předmět či dárek v místě výletu. Tuto úschovu můžete provést hodinu nebo třeba i rok před výletem a zanést jí do aplikace na webu Senzaday.cz. Předmět může být uschovaný kdekoliv, v přírodě, na zahradě, v domě, atp. Vy uschováte, oni půjdou hledat. Jak na to?

Do aplikace na Senzaday vyplníte sebe jako uschovatele, zadáte kontakty na 1 až 3 příjemce (jedna úschova může být až pro 3 příjemce), uvedete termíny, kdy mají příjemcům přijít 2 zprávy a nakonec uvedete informace, kdy mají jít předmět hledat a koho a co za pomůcky si případně vzít s sebou.

První zpráva informuje příjemce pouze o tom, že v jeho prospěch někdo uložil zásilku, není zde ale informace, kdo ji uložil a kde je schovaná a dále zde je informace, kdy mu přijde druhá zpráva. Než přijde druhá zpráva, tak to jsou chvilky napětí, protože příjemce neví, od koho má co očekávat.

Druhou zprávou již příjemce obdrží informace, kdo je zadavatel (můžete zadat libovolné jméno), kde je dárek uložen a koho a co za pomůcky si má vzít k hledání sebou.

Mezi oběma zprávami může být rozpětí několika minut až několika let, není to omezeno.

No a pokud půjdou třeba děti za tmy hledat s baterkami předmět někam na tajemné místo, tak je o zábavu postaráno.

Aplikaci Senzaday můžete využít i k netradičnímu předávání dárků při různých výročích, o Vánocích nebo jen tak pro zábavu s kamarády. Dá se využít i k dlouhodobé úschově dárků pro vaše potomky, kteří o úschově obdrží zprávu až za několik let.

Aplikace nabízí i odložené odesílání elektronických zpráv s možností vložit různé přílohy. Dnes zprávu sepíšete a příjemce ji obdrží až v termínu, který si sami stanovíte. Termín opět není limitován, Může to být za týden nebo i za několik let.

Nebo můžete odeslat i dopis do budoucnosti. Zprávy se příjemcům odesílají prostřednictvím e-mailů a SMS zpráv.