Divize ECONOMY SET nabízí úsporné LED osvětlení ve špičkové kvalitně

0 18

VÝTAHY VMC s.r.o. je úspěšně fungující firma, která podniká na českém trhu déle než 13 let.

Díky svému dlouholetému působení v oboru výtahové techniky, jehož součástí je také osvětlení výtahových šachet, kabin a nástupišť, získala mnoho cenných zkušeností v této oblasti.

V roce 2013 rozšířila své podnikání o LED technologie pro výtahovou techniku. Vznikla divize ECONOMY SET nabízející nejenom LED světelné zdroje pro všechny druhy svítidel do vnitřních prostor objektů, ale také pro venkovní plochy. Nejedná se pouze o LED osvětlení pro výtahy, LED osvětlení pro kabiny a LED osvětlení nástupišť, ale také např. o osvětlení skladu a osvětlení hal.

Společnost nabízí komplexní dodávky a servis LED osvětlení včetně analýzy stávajícího osvětlení. Tato analýza zahrnuje prohlídku prostorů v objektu nebo prohlídku venkovní plochy, určení počtu vhodných typů svítidel a světelných zdrojů. Odborní zaměstnanci změří intenzitu stávajícího osvětlení pomocí speciálního přístroje luxmetru a vypočítají současnou spotřebu energie.

Chcete ušetřit náklady na osvětlení? Rozhodli jste pro moderní, trendy a úsporné řešení pro osvětlení vašich prostor? Vyzkoušejte služby divize ECONOMY SET. Vyplňte poptávkový formulář nebo napište e-mail. Na základě zaslané poptávky vám bude vypracován návrh ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů. Dle zaslaných podrobných informací vám tým odborníků navrhne optimální řešení vašeho záměru. V jejich široké nabídce naleznete LED světelné zdroje pro nejrůznější typy svítidel. Po dohodě se zákazníkem není problém dodat také specifické nebo netradiční druhy. Buďte si jisti, že vaše investice se vám vrátí zpět.

Firma provozuje také bezplatnou telefonickou linku 800 801 800. Pokud máte nějaký dotaz tak zavolejte. Své odborné služby nabízejí po celé ČR. 

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.