Kvalitní automatické dveře na zakázku

0 46

Firma Telecon servis spol. s r.o. působí na trhu od roku 1992, kdy byl trh s automatickými dveřmi v ČR ještě v plenkách. Tehdy se zakázky řešily tak, že se rozměry dveří zaslaly do továrny v Německu, kde byly dveře na míru vyrobeny, dodány do ČR a pak namontovány.  Je třeba dodat, že tomu odpovídaly i ceny.

Dnes je situace podstatně jiná, jak říká ředitel firmy Telecon servis spol. s r.o.: „Naši zaměstnanci jsou perfektně vyškoleni a provádějí výrobu automatických dveří na zakázku z německých dílů přímo v naší výrobní hale. Držíme na skladě dostatečné zásoby všech komponentů. Tím se zkracuje dodací doba dveří.“

Za více než dvě dekády, co se tato firma v oboru pohybujeme, je technologický posun hodně znatelný. Automatické dveře nejsou jen designovou záležitostí. Splňují všechny myslitelné požadavky, nejen na zabezpečení objektu proti vniknutí nežádoucích osob, ale mají všechny protipožární prvky a splňují pravidla pro únikové cesty. Zabezpečit vstup můžete různě: od klasických klíčů přes čipy, kódové klávesnice, otisky prstů až po napojení na pulty centrální ochrany.

V neposlední řadě je třeba upozornit, že řešení vstupu automatikou do obytných a jiných prostor je reprezentativní a zvyšuje hodnotu nemovitosti.

Především produkty firmy GEZE představují optimální poměr ceny a kvality. Firma poskytuje bezplatné poradenství a nabídne vám realizaci podle Vašich požadavků. Automatické dveře dodávají nejen do obchodních domů, hotelů, bank, škol, nemocnic, ale jsou schopni dodat i jakékoliv atypické zavírače dveří, např. automatické dveře pro výběh psa.

Máte o odborné služby a kvalitní produkty GEZE zájem? Napište nebo firmu kontaktujte telefonicky. Také můžete vyplnit poptávkový formulář.

Telecon servis spol. s r.o. výrobce originálních automatických dveří!

 

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.