Pražské botely

0 65

Jestliže se chystáte navštívit hlavní město Prahu a chcete zde strávit několik dní, tak máte mnoho možností ubytování. Můžete si vybrat ze široké nabídky levnějších penzionů nebo hotelů na okraji Prahy nebo můžete zvolit dražší variantu a zarezervovat si ubytování v mnoha luxusních hotelech v centru Prahy. Další možností je ubytování v některém z pražských botelů. Mezi botely, které poskytují ty nejkvalitnější služby, patří Botel Albatros. Je to originální způsob, kdy můžete strávit noc na řece Vltavě.

Botely nabízí kromě samotného ubytování také řadu dalších služeb. Vyberte si ten správný, který přesně odpovídá vašim představám, přáním a potřebám.  Mezi standardní služby některých pražských botelů patří například transfery z letiště do botelů. V případě, že turisté preferují cestování vlastním vozem, tak většina botelů nabízí možnost vlastního parkování přímo před botelem. Mezi další služby patří wellness procedury jako jsou různé druhy masáží, služby kadeřníka nebo kosmetika.

Pražské botely také nabízí možnost uspořádání nejrůznějších společenských akcí a to jak firemních, tak i soukromých rodinných oslav. Pokud má vaše firma nebo společnost zájem uspořádat originální firemní večírek například při příležitosti firemního výročí nebo vánoční večírek, tak si vyberte oslavu na řece Vltavě a uspořádejte akci v některém z pražských botelů.  Botely vám nabízí profesionální služby, které zahrnují občerstvení, ubytování a možnost parkování. Botely jsou vybaveny V.I.P. salonky, které jsou pro tyto akce vyhrazeny. Vyzkoušejte služby Botelu Albatros a podívejte se na jejich nabídku služeb na botelalbatros.cz.

Jako bonus ubytování na Vltavě botely nabízí jedinečný výhled na centrum Prahy a to především na Pražský hrad a Hradčany.

K dalším službám botelů, které nabízí svým hostům, patří například vyhlídkové jízdy centrem Prahy. Turisté si mohou vychutnat jedinečnou atmosféru staré Prahy. Okouzlí je historické památky a dýchne na ně neopakovatelné kouzlo starých pražských uliček.

Botely také nabízí možnost stravování v jejich restauracích s výhledem na Pražský hrad. V luxusních restauracích vám připraví tradiční české pokrmy nebo si můžete vybrat i z mezinárodní kuchyně.

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.