Eventová agentura BBA group pořádá tematické párty na klíč

0 42

Blíží se čas vánočních firemních večírků. Přemýšlíte, jak překvapit své zaměstnance a jaké téma vybrat pro tento rok? Chcete, aby si to vaši zaměstnanci užili a odreagovali se od náročných pracovních povinností? Nechte to na profesionální eventové agentuře, která vše zajistí za vás.

Mezi úspěšné eventové agentury patří BBA group, která se specializuje na organizování tematických párty, firemních i soukromých večírků, konferencí nebo rodinných oslav již od roku 1994. Zajišťuje komplexní služby včetně rozsáhlých a efektních dekorací, kostýmů a doplňků. Dále se postará o technické vybavení, jako je ozvučení a osvětlení a samozřejmostí je dodání výborného cateringu.

Eventová agentura BBA group zaměstnává pouze špičkové grafiky, dekoratéry a produkční, kteří patří mezi mistry ve svém oboru. Dovedou vykouzlit úžasnou atmosféru a zrealizovat domluvenou tematickou párty přesně podle požadavků a přání klientů. Nabízí kreativitu, skvělé nápady, profesionalitu, dlouholeté zkušenosti s pořádáním eventů a diskrétnost. Mezi spokojené klienty patří mnoho významných českých i zahraničních společností.

Nechte se inspirovat a podívejte se, co všechno možné i nemožné je pro vás profi tým eventové agentury BBA group schopen zrealizovat. Dopřejte vašim zaměstnancům příjemně strávený čas plný zážitků a překvapení.

Stačí zavolat a domluvit si jedinečný večer se spoustou zábavy. Na nic nečekejte a rovnou vyplňte poptávkový formulář.

S eventovou agenturou BBA group se vždy skvěle pobavíte!

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.