Profesionální roadshow od BBA group

0 20

Eventová agentura BBA group pořádá v současné době tolik oblíbené roadshow. Dlouhodobě spolupracuje s renomovanými značkami Peugeot a Citroën. Nejedná se ale pouze o produkování špičkových roadshow. Organizují také tiskové nebo dealerské konference a novinářské dny při příležitosti uvedení nových modelů automobilů na český trh.

Nabízí dlouholeté zkušenosti, disponuje špičkovým technickým vybavením a pronajímá prezentační rozkládací přívěs MOBILSHOWROOM.

Eventová agentura BBA Group realizuje úspěšné roadshow již od roku 2012. Během dlouholeté spolupráce se značkou Citroënpořádala např. roadshowS Citroënem na kolo nebo Citroën DS tour. Pro značku Peugeot organizovala akce Peugeot Professional Tour nebo Peugeot Emotion Days.

V roce 2018 bude BBA group opět spolupracovat s prestižní značkou Peugeot. Již nyní připravuje 10. ročník náročné a oblíbené roadshow Peugeot Emotion Day 2018.

Co vás na roadshow Peugeot Emotion Day 2018 čeká? Peugeot přijede zase za vámi. Jako každý rok si můžete zarezervovat jízdu a vyzkoušet oblíbené modely Peugeot na vlastní kůži. Bude pro vás připraven zajímavý a bohatý doprovodný program, soutěže pro děti i celé rodiny. A nejen to. Během roadshow Peugeot Emotion Day si můžete pořídit Peugeot za skvělé ceny. Samozřejmě se pro účastníky roadshow připravuje soutěž o úžasné ceny.

BBA group produkuje nejen profi roadshow, ale pořádá nejrůznější typy eventů na klíč, poskytuje špičkové služby grafického studia a zajišťuje výrobu reklamy a dekorací.

Pokud i vy máte o služby eventové agentury BBA group zájem, zavolejte a domluvte si osobní schůzku. Na webových stránkách je pro vás připraven poptávkový formulář k vyplnění. Spolupracujte jen s těmi nejlepší.

Profesionální roadshow od eventové agentury BBA group!

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.