Společnost VÝTAHY VMC je odborník na lešenářské služby

0 59

Rekonstruujete nebo stavíte rodinný dům a potřebujete půjčit lešení? Vyzkoušejte služby společnosti VÝTAHY VMC, která nabízí lešenářské práce včetně zapůjčení lešení již 13 let.

Lešenářská firma má několik skladů lešení přímo v Praze a vlastní rozsáhlý vozový park. Díky tomu, že používají vlastní dopravu, jsou schopni za bezkonkurenční ceny zajistit dovezení lešení přímo k vám. Jejich hlavní konkurenční výhodou je, že zvládnou smontovat lešení do 24 hodin. Na základě individuální dohody se zákazníkem nabízí 24 hodinový servis a to dokonce i o víkendech a státních svátcích.

Svým zákazníkům vždy půjčují certifikované lešení v perfektním stavu. Jedná se hlavně o lešení do výtahových šachetrámové lešení, trubkové lešení nebo lešení pro stavby – soukromé objekty.

Společnost nabízí lešení pro rodinné domy. Komplexní služby zahrnují zaměření, dopravu lešení na místo určení, montáž a demontáž lešení. V jejich široké nabídce naleznete také doplňky, bez kterých se neobejdete. Jedná se především o plachty nebo ochranné sítě, systémové konzole, přechodníky a příhradové nosníky.

Zaměstnávají pouze odborníky, kteří jsou pravidelně proškolováni a vždy dodržují bezpečnost práce. Samozřejmostí je pojištění společnosti pro případ způsobení škody.

Bydlíte v Praze nebo Středočeském kraji a potřebujete půjčit certifikované lešení rychle a to nejlépe do zítřka? Nechte své starosti s lešením na profesionály. Nevíte, jaký typ lešení je pro váš dům optimální? Nechte si poradit. Stačí zavolat nebo napsat e-mail. Je možné také odeslat nezávaznou poptávku a to prostřednictvím vyplněného poptávkové formuláře. Co nejdříve budete kontaktováni kompetentní osobou. V případě vašeho zájmu s vámi sjedná osobní schůzku, na které domluvíte všechny potřebné podrobnosti.

 

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.