Společnost VÝTAHY VMC s. r. o. poskytuje NONSTOP servis výtahů

0 93

Hledáte spolehlivou firmu, která nabízí kvalitní servis výtahů včetně NONSTOP služeb? Společnost VÝTAHY VMC s.r.o. podniká v této oblasti již více než 13 let. Specializuje se hlavně komplexní servisní služby výtahů.

Mezi její další činnost patří rekonstrukce výtahů různých typů a značek. Ovšem nejedná se jen o rekonstrukce. Zaměřuje se také na výrobu a montáž nových výtahů, jako jsou domácí výtahy, hydraulické výtahy, průmyslové výtahy, schodišťové výtahy, výtahy pro vozíčkáře a výtahy do paneláků.

Firma Výtahy VMC s.r.o. používání nejmodernější technologické postupy a nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců. Také vlastní špičkové stroje a nářadí. Samozřejmostí je pojištění odpovědnosti za škodu z činnosti a pro případ nenadálé události. Další garancí poskytování profesionálních služeb je členství v Unii Výtahového Průmyslu České republiky a členství v Evropské výtahové asociaci ELA.

Komplexní služby zahrnují vypracování nabídky včetně úvodního návrhu, projekční činnost, výrobu, montáž a následný záruční i pozáruční servis. Hlavní konkurenční výhodou je NONSTOP servis výtahů. Pokud se jedná o vyproštění osob, tak průměrný čas dojezdu je 17 minut. V případě nahlášení pohotovostní opravy je čas dojezdu od 30 minut.

V dnešní době není snadné vybrat si tu nejlepší firmu, která poskytuje nejen komplexní servisní služby ve špičkové kvalitě, ale jedná vždy profesionálně, dodržuje domluvené podmínky smlouvy, sjednané termíny a přijatelné ceny. Pokud jste se rozhodli využít služeb společnosti Výtahy VMC s.r.o. stačí vyplnit poptávkový formulář, zavolat nebo poslat e-mail.

Mají také svoji zelenou linku 800 801 800, na kterou můžete volat v případě jakýchkoli dotazů. Profesionální tým zaměstnanců vám vždy rád a ochotně poradí.

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.