Neuvěřitelný výbuch Chicaga. Satoranského tým vedl o 26 bodů, přesto prohrál

0 1

Domácí Thunder v poslední čtvrtině dotáhl k obratu Chris Paul, který trefil pět trojek po sobě a celkem měl 30 bodů, 10 doskoků a osm asistencí. Chicagu nepomohlo 39 bodů Zacha LaVinea ani výkon českého reprezentanta Tomáše Satoranského, který za 33 minut zaznamenal 11 bodů, šest doskoků, šest asistencí, tři zisky a blok.

Chicago měl skvělý start do utkání a už v první čtvrtině si vytvořilo vedení o 21 bodů. Sedmi z úvodních 17 bodů k tomu přispěl Satoranský, který trefil trojku, proměnil nájezd a dva trestné hody.

Ještě ve třetí čtvrtině byl náskok Bulls kolem 20 bodů, pak ale Oklahoma začala velkou stíhací jízdu. A to hlavně zásluhou Paula, který měl ještě 13 minut před koncem na kontě jen sedm bodů, ale ve zbytku zápasu jich stihl 23. Třemi trojkami nasměroval svůj tým k vyrovnání na 98:98. Pak sice Satoranský hezkou individuální akcí vrátil hostům vedení, následně ale Paul dalšími dvěma trojkami zařídil Oklahomě vedení 104:100.

Chicago se ještě nevzdalo a LaVine 26 sekund před koncem srovnal. V koncovce ale Wendel Carter zbytečně fauloval Stevea Adamse a ten trestným hodem rozhodl o výhře. Druhý hod si navíc sám doskočil a Paul dalšími trestnými hody výhru potvrdil.

Podobný obrat se povedl i Houstonu, který

Zdroj: Neuvěřitelný výbuch Chicaga. Satoranského tým vedl o 26 bodů, přesto prohrál

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.