Pála vyhrál v Lucerně republikový titul. Po pěti letech a s nezvyklou obuví

0 0

“Musím být ale upřímný sám k sobě. Kluci na světové úrovni, i amatérské, jsou trošku jiná liga, než jsem teď já. Jestli by ale nabídka od reprezentačního trenéra přišla, tak je to moje povinnost a stoprocentně bych do toho šel. Reprezentovat je největší sportovní čest,” řekl Pála novinářům.

A v případě, že se nezmění pravidla a o start na olympiádě budou moct usilovat nadále i profesionálové, jsou zástupci České boxerské asociace (ČBA) připraveni jej do reprezentace pozvat. “Budeme o tom teprve jednat, ale pokud bude mít Ondra zájem, reprezentační trenéři jej do týmu zařadí,” řekl ČTK šéf asociace Svatopluk Žáček.

Bývalá česká profesionální jednička těžké váhy se ale doposud olympiádou nijak nezaobírala. “Nikdo nevíme, co bude zítra, takže já jsem nevěnoval ani jednu myšlenku tomu, co bude za měsíc,” řekl Pála, který si chtěl celý šampionát hlavně užít. “Nechci říct, že mi bylo jedno, jestli vyhraju, nebo prohraju, ale užíval jsem si každý okamžik a hrozně mě ta cesta naplňovala,” uvedl Pála.

Boxer, který se mezi profesionály utkal s Dereckem Chisorou, Davidem Pricem a trénoval například i s Vladimirem Kličkem, na šampionátu vyhrál všechny tři zápasy před limitem. “Do každého zápasu jdu s tím, abych to ukončil co nejdříve. Je to můj styl

Zdroj: Pála vyhrál v Lucerně republikový titul. Po pěti letech a s nezvyklou obuví

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.