Satoranský dal 19 bodů, přesto Chicago podlehlo nejhoršímu týmu NBA

0 0

Satoranský strávil na hřišti přes 35 minut, nejvíce od letního příchodu do Chicaga. Díky 19 bodům si připsal druhý nejlepší střelecký výkon v sezoně.

Utkání bylo vyrovnané až do poslední části. Šest minut před koncem LaVine snížil na rozdíl tří bodů, jenže během následné tříminutovky domácí předvedli sérii 17:2, během níž skóroval za Chicago pouze jediný Čech v NBA. Satoranský zaznamenal v závěru zápasu pět bodů, ale nakonec musel strávit druhou porážku za sebou.

“Soupeři se mnohem lépe pohybovali a půjčovali si míč. V koncovce jsme začali zmatkovat a stříleli z těžkých pozic, místo abychom hráli víc kolektivně, přihrávali si a vytvořili si jasné příležitosti. Moc se nám nedaří, snažíme se to nějak změnit, ale ta nevyrovnanost nás sráží,” uvedl Satoranský, který měl téměř šedesátiprocentní úspěšnost střelby.

Spolu s LaVinem však byli jedinými dvoucifernými střelci Chicaga, které mělo úspěšnost střelby jen 38 procent.

Golden State, kterému chybí kvůli zranění nejlepší hráči, si připsal teprve čtvrté vítězství v ročníku i díky tomu, že soupeře předčil o 12 doskoků. Finalistům posledních pěti sezon pomohl k výhře 25 body Erich Pascall. Alec Burks zaznamenal 23 bodů, 10 doskoků a sedm asistencí.

“Předvedli jsme, že jejich fyzickou převahu dokážeme ustát, i proto se nám ve druhé části povedlo do

Zdroj: Satoranský dal 19 bodů, přesto Chicago podlehlo nejhoršímu týmu NBA