Satoranský se proti bývalému klubu vytáhl. Zaznamenal 17 bodů a 6 asistencí

0 1

Satoranský se ve Washingtonu, kde strávil tři sezony, dočkal vřelého přijetí. V průběhu první čtvrtiny se při své první návštěvě Capital One Areny po podpisu smlouvy s Bulls dočkal i děkovného videa na kostce pod stropem haly.

“Zažíval jsem hodně neobyčejné pocity, bylo to až zvláštní tady nastoupit. Vrátila se mi spousta vzpomínek. Když zápas začal, všechno to ale ze mě spadlo. Se štěstím jsem proměnil první střelu a bylo to v pohodě,” řekl ústřední rozehrávač Chicaga. Z pole trefil sedm střel z 11, z toho dvě ze tří trojek.

Se spoluhráči musel smazat až osmnáctibodový náskok Wizards, který domácí měli necelých devět minut před koncem čtvrté čtvrtiny. Tu nakonec ovládli hosté 25:13 a díky tomu dospěl zápas do prodloužení.

V samém závěru základní hrací doby proměnil washingtonský lídr Bradley Beal střelu z odskoku a dostal domácí do vedení o dva body. V tu chvíli zbývalo odehrát půl sekundy. Po oddechovém čase vyhodil Lauri Markkanen ze zámezí pod koš na za clonou se uvolňujícího Zacha LaVina, který byl faulován. Oba trestné hody pak proměnil.

V koncovce prodloužení to byl opět nejlepší střelec Chicaga v sezoně LaVine, kdo tentokrát vybídl přihrávkou pod koš pivota Wendella Cartera ke skórování. V posledních deseti sekundách už Beal ani

Zdroj: Satoranský se proti bývalému klubu vytáhl. Zaznamenal 17 bodů a 6 asistencí