Soupeřky děsí tak, že s ní závodí i v tréninku. Tak si Ledecká buduje respekt

0 0

Altenmarkt (od našeho zpravodaje) – Celé odpoledne se nezastavila. Dostaveníčko před kamerami, pózování fotografům, dlouhé rozhovory s novináři. Ester Ledecká měla při mediálním dnu lyžařského týmu Atomic srovnatelnou pozornost jako ty největší sjezdařské hvězdy typu Marcela Hirschera nebo Mikaely Shiffrinové.

A není divu. Však ji také sportovní ředitel výrobce lyží Christian Höflehner přivítal v rakouském Altenmarktu na červeném koberci jako čtvrtou nejvýraznější tvář značky a největší senzaci uplynulých olympijských her.

“Ester, jak budete v příští sezoně kloubit závody na snowboardu a na lyžích?” položila první otázku bývalá vítězka Světového poháru Alexandra Meissnitzerová, která akci spolumoderovala.

“No přece jako každý rok,” usmála se dvojnásobná olympijská vítězka, která do uličky pro sportovce nakráčela s rukou v kapse. “Musím se za to omluvit, ale já tam mám medaile a nechci, aby se ztratily,” zavtipkovala a vytáhla zlaté kovy z korejských triumfů na snowboardu a v lyžařském super-G.

Nejmilejší překvapení pořadatelů akce na ni čekalo na zdi u úzkého schodiště, kudy česká závodnice pravidelně stoupá, aby si v patře seřídila lyžařské vybavení. U nejvyššího schůdku totiž nově visí její fotografie ze stupňů vítězů, kde máchá nad hlavou lyžemi a slaví senzační olympijský triumf.

S jménem Ledecké se zkrátka v Atomicu počítá čím dál víc. “Starají se o

Zdroj: Soupeřky děsí tak, že s ní závodí i v tréninku. Tak si Ledecká buduje respekt

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.