Čekal jsem lepší výkony, prohlásil po Turné Janda. A pochválil Harrachov

0 7

Jaké vysvědčení by od vás dostal Roman Koudelka?

Je chvályhodné, že ve všech čtyřech závodech postoupil do druhého kola mezi třicítku nejlepších. V Ga-Pa skončil na výborné osmé příčce a naopak v Oberstdorfu se mu podle představ nedařilo. Je to škoda, protože by tak byla šance přiblížit se elitní desítce. Sám přiznal, že na letošní Turné bude vzpomínat v pozitivních duchu a i v mém hodnocení po jeho nevalných výkonech na začátku sezony převládá spokojenost.

V čem vidíte jeho největší rezervy?

Roman je vidí v nájezdové rychlosti, což by měl řešit s trenérem, stejně jako techniku skoků, která podle mého názoru nebyla špatná. Myslím si, že by také potřeboval víc uvolněnosti, kterou měl v loňské sezoně. Čekají ho další závody, v nichž bude mít možnost potvrdit svoji stále se lepšící formu.

Co byste řekl na adresu dalších třech skokanů?

Ve velice náročné soutěži se snažili sbírat zkušenosti. Polášek absolvoval Turné podruhé a Sakala dokonce poprvé. Ve velké konkurenci byl pro každého úspěch projít úspěšně kvalifikací. Tu naopak ani jednou nezvládl Kožíšek. Jsou to mladí skokani, kteří mají svůj sportovní život před sebou.

V Harrachově už se skáče

Je jistě důležité, že můstky v Harrachově a ve Frenštátě se vešly do Národního investičního plánu. Jaké jsou první ohlasy?

Jsou

Zdroj: Čekal jsem lepší výkony, prohlásil po Turné Janda. A pochválil Harrachov

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.