České Budějovice na úvod přípravy utrpěly debakl 1:7 se Žižkovem

0 5

České Budějovice v areálu Složiště nezvládly už první poločas, ve kterém se prosadili Bezdička a Diviš. Po změně stran Žižkov svůj náskok ještě zvýraznil. Hattrickem během 24 minut se blýsknul ázerbájdžánský útočník Nabijev, dva góly vstřelil Szotkowski. Tvrdou porážku Dynama pouze zmírnil Táborský proměněnou penaltou.

Příbram proti Jablonci začala lépe a ve 20. minutě se jako první trefil testovaný útočník Díl. Na vyrovnávací branku Petroviče z 56. minuty rychle odpověděl Soldát. Poslední tým prvoligové tabulky přidal pojistku čtvrt hodiny před koncem díky debutující turecké posile Sehitovi.

Bohemians se v Horních Počernicích povedl začátek a už v šesté minutě otevřel skóre Puškáč. Dukla malé pražské derby vyrovnala v 85. minutě gólem Jakaba, ale krátce poté Hronek rozhodl o těsném vítězství “Klokanů”.

Ostrava ani ve druhém duelu pod novým trenérem Kozlem nevyhrála a v Polsku podlehla Górniku Zabrze 1:2. Baník, který začal přípravu remízou 2:2 s druholigovým Prostějovem, poslal ve 24. minutě do vedení Kučera. Domácí však otočili zápas v závěrečné půlhodině.

Teplice v první přípravě roku doma remizovaly s druholigovým Ústím nad Labem 2:2. Teplické branky dali Kučera s Paradinem.

Zlín v Senci remizoval s Trnavou 1:1. “Ševci” vedli díky pokutovému kopu Poznara, po změně stran vyrovnal Mitrea.