Ze Slavie do Bulharska? Záložník Hušbauer má nakročeno do Levski Sofia

0 4

Slavia už před odletem na zimní soustředění ve Španělsku avizovala, že Hušbauerovi nebude v odchodu bránit. V médiích se ale vedle jeho jména skloňoval přece jen zvučnější bundesligový Düsseldorf.

Podle zákulisních informací je ale nyní nejžhavějším uchazečem o Hušbauerovy služby právě Levski, o čemž svědčí i fakt, že Hušbauer podle zdroje Aktuálně.cz v pondělí odletěl do Sofie, aby se s místním prostředím seznámil.

Levski Sofia v aktuální sezoně bulharské ligy odehrál dvacet zápasů, získal 43 bodů a drží druhé místo v tabulce. Na první Ludogorec, který od jarní části sezony povede Pavel Vrba, ztrácí pět bodů, přičemž o Ligu mistrů si zahraje jen ligový šampion.

V minulém ročníku skončilo Levski třetí za Ludogorcem a CSKA Sofia. V prvním předkole Evropské ligy pak vyřadilo slovenský Ružomberok, ale hned v následujícím vypadlo s kyperskou Larnakou.

Hušbauer přišel do Slavie před čtyřmi lety od rivala ze Sparty. I on získal s červenobílými dva ligové tituly. Devětadvacetiletý středopolař odehrál za tým z Edenu 122 ligových utkání, v nichž si připsal 22 branek a 33 asistencí.

V evropských pohárech včetně kvalifikací nastoupil za Slavii do 25 utkání s bilancí čtyř gólů a dvou asistencí. Stejně jako Milan Škoda, který včera oznámil odchod do tureckého Genclebirligi, má v

Zdroj: Ze Slavie do Bulharska? Záložník Hušbauer má nakročeno do Levski Sofia

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.