Slavii opouštějí zasloužilé opory. Hušbauer míří do Drážďan, Van Buren do Den Haagu

0 219

Nizozemský útočník se vrátí do rodné země. Předmětem jednání má být hostování fotbalisty, který má v Edenu smlouvu do léta příštího roku.

“Můžu potvrdit, ze Mick van Buren opustil tým a jedná v Nizozemsku o hostování bez opce,” řekl Aktuálně.cz tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Po odchodu Milana Škody do tureckého Rizesporu nemá Slavia útočníků nazbyt, přesto jeden koncový hráč kádr červenobílých ještě opustí. Na druhou stranu je pravda, že sedmadvacetiletý Van Buren toho v této sezoně příliš neodehrál – ve dvaceti ligových zápasech si připsal necelých 600 minut.

Van Buren přišel do Slavie před třemi lety z dánského Esbjergu a okamžitě se stal oblíbencem fanoušků, a to díky svému nasazení a tahu na branku. Na druhou stranu se ovšem často potýkal s nepřesnou koncovkou.

V Den Haagu by se opět setkal s bývalým parťákem ze slávistického útoku Tomášem Necidem. Celý tým ovšem na jaře čeká těžká bitva o přežití, klub je na předposledním místě s dvoubodovou ztrátou na záchranu.

Nakonec přeci jen Německo

Záložník Josef Hušbauer má namířeno z fotbalové Slavie na půlroční hostování s opcí do druholigových Drážďan. “Jak už to chodí, i když si to moc přejeme, nic netrvá věčně. Zaslechl jsem, že Slavia chce dát příležitost mladším, tak to bývá a já

Zdroj: Slavii opouštějí zasloužilé opory. Hušbauer míří do Drážďan, Van Buren do Den Haagu

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.