Český tým hlásí slavné jméno, bude za něj jezdit Piquet. Tandem vytvoří s navrátilcem

0 1

Také o rok starší Delétraz má otce se zkušenostmi v F1, ale Jean-Denis odjel pouhé tři Grand Prix. O poznání úspěšnější byl ve světě vytrvalostních vozů. Devětkrát startoval ve čtyřiadvacetihodinovce v Le Mans, v níž v letech 2001 a 2002 vyhrál svoji prototypovou třídu LMP675.

Zatímco Piquet letos závodil ve Formuli 3, kde byl celkově pátý, Delétraz bojoval ve voze týmu Carlin v F2. Se dvěma umístěními na stupních vítězů mu patřila konečná osmá pozice.

Oba piloti si vozy týmu Charouz Racing System vyzkoušeli v posezonních testech v Abú Zabí. Především Delétraz v nich exceloval, dva ze tří dnů celkově ovládl. Jeho brazilský kolega se při premiéře v kokpitu F2 držel pravidelně v top 10.

“Jsme rádi, že můžeme Louise přivítat zpět. Samozřejmě mě těší i fakt, že se povedlo přivést Pedra, který na nás udělal dojem pokrokem v letošní sezoně F3. Testy ukázaly, že Louis bude schopen vyhrávat závody a Pedro se zvládne velmi rychle učit a udělat další významný krok ve své kariéře,” uvedl šéf týmu Antonín Charouz.

Zatímco zraněný Američan Juan Manuel Correa a jeho ruský nástupce Matevos Isaakjan v Abú Zabí chyběli, další letošní Charouzův pilot Callum Illot se objevil v barvách UNI-Virtuosi. S ním si také Brit nakonec

Zdroj: Český tým hlásí slavné jméno, bude za něj jezdit Piquet. Tandem vytvoří s navrátilcem

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.