Formule mi znechutilo politikaření, říká nejrychlejší doktor filozofie Král

0 3

Kdy cítíte větší adrenalin: když se začínají rozsvěcet startovní světla, nebo když se rozsvítí červená ve studiu a začíná přímý televizní přenos?

(smích) Nad tím jsem asi nikdy nepřemýšlel. Zezačátku to ale rozhodně bylo ve studiu. Na závody jsem si za ty roky natolik zvykl, že už to nevnímám. V televizi je všechno živě a co řeknete, to se už nedá vrátit. Jakmile plácnu nesmysl, tak mě má půl národa za blbce. Teď už jsem se otrkal, na všechno zvykl a hrozně mi pomáhá, že jsem ze své podstaty klidný člověk. Už si komentování dokážu užívat.

Jak jste se vlastně ke komentování televizních přenosů formule 1 dostal?

Už v roce 2004 jsem sem tam zaskočil na Novu, to mi bylo nějakých čtrnáct let. To už bylo s Tomášem Richtrem. Pak dlouho nebylo nic, protože jsem hodně pobýval v cizině. Pak jsem od roku 2013 dělal experta na slovenské Markíze. O dva roky později převzal české a slovenské přenosy F1 AMC Networks Central Europe, tedy stanice Sport1 a Sport2. Tam jsem nejdřív dělal na slovenské jazykové stopě a pak mě přesunuly na Čechy.

Současná formule 1 se dá nazvat érou Lewise Hamiltona. Myslíte, že měl prostě štěstí a přišel do správného týmu ve správný čas,

Zdroj: Formule mi znechutilo politikaření, říká nejrychlejší doktor filozofie Král

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.