Íránské nůžky vystřihly Brightonu remízu s Chelsea, Arsenal si poradil s United

0 2

Tottenham podlehl Southamptonu 0:1 a navíc přišel o zraněného kanonýra Harryho Kanea.

Výhru City zařídil dvěma trefami mezi 51. až 58. minutou Brazilec Gabriel Jesus, za hosty snížil jeho krajan Richarlison. Everton pod trenérem Carlem Ancelottim po předchozích dvou výhrách poprvé prohrál.

Chelsea vedla od desáté minuty, kdy se trefil kapitán César Azpilicueta. Hosté dlouho mířili za třetí venkovní ligovou výhrou po sobě, ale v 84. minutě srovnal nůžkami íránský útočník Alírezá Džahánbachš.

“Dali jsme gól a drželi míč, ale nedokázali jsme dovést zápas do vítězného konce. Udrželi jsme Brighton ve hře a v závěru srovnal krásnou brankou. Měli jsme štěstí, že jsme neprohráli. Nestálost výkonů mě znepokojuje,” řekl trenér Chelsea Frank Lampard pro BT Sport.

Leicester navázal na sobotní venkovní výhru 2:1 nad West Hamem. “Lišky” rozhodly v rozmezí 36. až 39. minuty, kdy po špatných rozehrávkách obránce Floriana Lejeunea skórovali Ayoze Pérez a výstavní trefou do horního růžku James Maddison. Konečný výsledek stanovil Hamza Choudhury.

Southampton zdolal Tottenham díky gólu Dannyho Ingse ze 17. minuty. Kane se zranil čtvrt hodiny před koncem, kdy sice skóroval, ale jeho branka kvůli ofsajdu neplatila. Vzápětí hostující kapitán střídal.

“Zranil si zadní část stehna, to je vždycky nepříjemné. Podrobnější informace nemám,” uvedl na tiskové konferenci kouč José Mourinho.

Zdroj: Íránské nůžky vystřihly Brightonu remízu s Chelsea, Arsenal si poradil s United