Lacko pokořil bolest a kromě Hahna i všechny soupeře. Je to jako titul, říká

0 0

Jarama (od našeho zpravodaje) – Stejně jako před rokem se Adam Lacko po rozhodujícím závodě sezony v Jaramě vyklonil z kabiny své Buggyry a prsty ukázal konečnou pozici v evropském šampionátu tahačů na okruzích. I když obhájce titulu skončil druhý, byl to pro 34letého pilota výsledek srovnatelný s tím loňským.

Lacko totiž pouhé tři týdny před prvním závodem opustil nemocnici po dvojité operaci břicha a během sezony se jen postupně dával dohromady. Přesto našel jednoho jediného přemožitele, dnes už pětinásobného evropského šampiona Jochena Hahna. “Druhé místo celkově je vzhledem k tomu, co se dělo před začátkem sezony, super. Pro mě to je, jako když jsem získal titul,” řekl úspěšný pilot v rozhovoru pro české novináře v dějišti posledního závodního víkendu sezony.

“V prvních dvou podnicích jsem byl někde pátý šestý. Chtěl jsem ale bojovat a sezonu nezahodit. Postupně jsem se začal propadat do hořejších pater,” prohodil s úsměvem. “Až jsem se dostal na druhé místo a to se podařilo udržet až do konce.”

Opravdu to nebyl zrovna jednoduchý rok. Měsíc před prvním závodem v Misanu Lacko prodělal dvojitou operaci břicha. “Lékaři mi říkali, že si mám dát půl roku klid. No a já jsem ho celý prozávodil,” smál se.

Adrenalin vítězil nad bolestí

Ovšem hlavně

Zdroj: Lacko pokořil bolest a kromě Hahna i všechny soupeře. Je to jako titul, říká

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.