0 14

Boston s Winnipegem třikrát v zápase prohrával, ale hlavně zásluhou Pastrňáka a Jakea DeBruska v utkání nakonec získal tři body. Bruins o vítězství rozhodli v 52. minutě. V čase 51:13 Pastrňák za asistence Davida Krejčího srovnal na 4:4 a o 33 sekund později DeBrusk otočil vývoj skóre ve prospěch Bostonu.

Pastrňák si góly rozložil do všech tří částí zápasu. V 18. minutě odpověděl z prostoru mezi kruhy na branku Kyla Connora, v polovině zápasu využil přesilovou hru a srovnal na 2:2 a ve třetí třetině zkompletoval sedmý hattrick v kariéře v NHL.

“Dnes to bylo dobré, snažil jsem se hrát jako vždy a soustředil jsem se na to, abych týmu co nejvíce pomohl. Ničím jsem se nestresoval a prostě hrál svou hru,” řekl Pastrňák.

První Pastrňákova branka

Druhá Pastrňákova branka

Třetí Pastrňákova branka

Chicago na vlastním ledě nestačilo na Nashville a prohrálo 2:5. Predators výborně vstoupili do zápasu, Matt Duchene v 17. minutě zvýšil už na 3:0. Naději domácím vystřelil Kubalík, který skóroval ve třetím utkání za sebou a připsal si už šestý bod v novém kalendářním roce (3+3). Celkově má na kontě 14 branek a je druhým nejlepším střelcem mezi nováčky v soutěži.

Výhru Nashvillu zpečetil 22 sekund před koncem střelou do prázdné branky při power

Zdroj: Rozjetý Pastrňák hattrickem skolil Winnipeg, po sedmi letech skóroval v NHL brankář