Smrt v ráji. Odlehlým ostrovem otřásla vražda Američanky, zastřelili i jejího psa

0 0

Její násilná smrt malým a mírumilovným mikronéským ostrovem v západním Pacifiku otřásla. Během čtyř let, co na ostrově ležícím východně od Filipín bydlela, se žena stala nedílnou součástí jeho malé komunity o 11 tisících lidech. Seznámila se tady se svým manželem, německým pilotem Simonem, na ostrově pracovala jako úřadující generální prokurátorka.

Rachelle zemřela ranami z brokovnice. První ji trefila zezadu do ramene a druhá do stehna, právě když z auta vykládala psa, popisuje její násilnou smrt britský list The Guardian. Třetí rána pak usmrtila psa.

“Začalo se venku stmívat a začalo i trochu pršet … v hlavě se mi honily myšlenky, proč Rachelle ještě není zpět? Pak jsem asi v 19:15 uslyšel její auto vjíždět na náš dvůr,” vzpomíná Simon. On i dvanáctiletá Desha, kterou si chtěl pár adoptovat, v tu chvíli uslyšeli výstřely.

“Nejdřív jsem viděl jenom mrtvého psa a na chvíli jsem si myslel, jaká je to úleva, zabili jejího psa a Rachelle je jen v šoku nebo něco takového,” vybavuje se Simon okamžik, který jeho rodině obrátil život vzhůru nohama. Zavolal policii a jeho kamarád Amos Collins naložil těžce zraněnou ženu v bezvědomí do auta a vyrazili do nemocnice.

“Opravdu jsem si myslel, že všechno bude v pořádku,” cituje Simona The

Zdroj: Smrt v ráji. Odlehlým ostrovem otřásla vražda Američanky, zastřelili i jejího psa

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.