Bizarní výhra. Fanoušek si nechal od švédských reprezentantů vytetovat dalekohled

0 0

Pětadvacetiletý obchodník ze Stockholmu vyhrál v soutěži titulárního sponzora švédské fotbalové reprezentace právo vydávat se sám za mecenáše týmu. A tak místo názvu firmy Svenska Spel se na soupravách hráčů skvělo Thörnvallovo jméno a fotka…

To však ale ještě nebylo všechno. Mladý muž, v tu chvíli hlavní sponzor, měl ještě jedno přání. Chtěl, aby mu jeho oblíbení hráči – Viktor Lindelöf a John Guidetti – udělali tetování. “Je to pro ně čest, že mohou potetovat hlavního sponzora,” směje se Thörnvall ve videu, které k příběhu vzniklo.

V dočasný tetovací salón se proměnila šatna švédského mužstva, které se připravuje na páteční duel kvalifikace o postup na Euro 2020 proti Rumunsku. Guidetti, útočník španělského Alavésu, prozradil, že už to s tetovací jehlou zkoušel. “Já nikdy,” doplnil ho Lindelöf, zadák Manchesteru United. “Jsem nervózní,” přiznal.

Thörnvall, jenž měl dosud jen malé tetování na ruce, si pak z obou hvězd pěkně vystřelil. “Jsme celí zvědaví, co budeme tetovat,” ptali se “sponzora”. “Je to Florentská Madonna,” vytáhl Thörnvall náročný obrázek. “Děláš si srandu?” zhrozil se Guidetti. “Nedělej, že to není vtip,” přidal se kolega. “Nemožné. V žádném případě. Musí to být jen pár jednoduchých čar,” bránili se fotbalisté.

Zatímco zděšeně rozebírali, kdo tedy udělá jakou část tetování, Thörnvall vyprskl

Zdroj: Bizarní výhra. Fanoušek si nechal od švédských reprezentantů vytetovat dalekohled

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.