Do klíčového zápasu kvalifikace Češi půjdou bez zraněného Schicka

0 0

“Včera jsem s Patrikem mluvil, říkal, že už sám trénuje. Lipsko dnes hraje Ligu mistrů, není s nimi, ale tento týden by se měl snad už i zapojit. Nicméně ho to ještě trošku bolí. Šance je malá, vidím na to minimum procent. Má tréninkové i herní manko, je to spíš naše zbožné přání,” řekl na tiskové konferenci Šilhavý.

Vedení Lipska podle německých médií Schicka odmítá uvolnit a tvrdí, že si zranění kotníku obnovil v říjnovém přípravném duelu se Severním Irskem, do něhož údajně podle dohody s českou stranou neměl nastoupit. To však manažer národního týmu Libor Sionko rezolutně popřel. “Do dnešního dne nás nikdo z Lipska nekontaktoval,” uvedl Sionko.

V nominaci není příliš změn oproti říjnovému srazu, ve výběru figuruje hned sedm hráčů z týmu ligového lídra pražské Slavie. Vracejí se uzdravení obránci Tomáš Kalas, Filip Novák a Pavel Kadeřábek, naopak stále chybí zranění David Pavelka, dlouhodobě i kapitán Bořek Dočkal a Marek Suchý. “Teď jsem s Markem komunikoval. Vypadalo to, že bude dřív zdravý, bohužel mu ještě zdraví nedovolí být v nominaci,” podotkl kouč.

Schází také plzeňský Jan Kopic, který figuruje po zdravotních problémech mezi náhradníky a mohl by být povolán dodatečně. “Tento týden by se měl zapojit do tréninku a uvidíme,

Zdroj: Do klíčového zápasu kvalifikace Češi půjdou bez zraněného Schicka

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.