Hertl pomohl k výhře třemi body, Voráčkovy góly k vítězství nevedly

0 0

Jednou brankou přispěl k vítězství Washingtonu 4:3 nad Torontem Jakub Vrána. Bodoval také Dominik Simon z Pittsburghu, který ukončil neporazitelnost Colorada výhrou 3:2 v prodloužení.

Voráček se dočkal prvních bodů v pátém utkání sezony, kterou Philadelphia zahájila v pražské O2 areně proti Chicagu (4:3). V 8. minutě v přesilové hře nejprve vyrovnal na 1:1, pak se znovu prosadil za stavu 1:6. V čase 55:20 jeho střelu od modré čáry tečoval úspěšně Oskar Lindblom a 138 vteřin před koncem Voráček v početní výhodě snížil na konečných 3:6.

Hertl asistoval v úvodním dějství u dvou branek Evandera Kanea, který otevřel skóre a poté zvýšil náskok Sharks na 3:1. Dvaapadesát sekund před koncem Hertl při power play gólem do prázdné branky zpečetil výsledek zápasu.

Vrána se do branky Toronta trefil v 19. minutě a odstartoval obrat Washingtonu z 0:2 na 4:2. Ve druhé části během 78 sekund skórovali Jevgenij Kuzněcov, Nicklas Bäckström a John Carlson. Kapitán Maple Leafs John Tavares v závěru zápasu jen snížil.

Colorado v Pittsburghu vedlo od čtvrté minuty po gólu Matta Calverta. Domácí vyrovnali zásluhou kapitána Sidneyho Crosbyho a v závěru druhé části vývoj otočili. Souhru první formace zakončil Jake Guentzel, jemuž nahrávali Crosby se Simonem.