Konec love story. Radši odejdi, radí Kaneovi. Na “hnijící” Tottenham už číhá Mourinho

0 0

Ještě před reprezentační pauzou ale Spurs potupně prohráli 0:3 na hřišti Brightonu. To vše nedlouho po šokujícím vypadnutí se čtvrtoligovým Colchesterem v ligovém poháru.

V tabulce Premier League klesl severolondýnský klub až na deváté místo a anglická média řeší, zda jde o konec jedné takřka pohádkové éry.

Argentinský manažer Mauricio Pochettino je podle většiny zdrojů prakticky neodvolatelný. Zároveň se ale objevují zvěsti, že sám začíná hledat cestu, jak z porouchaného “kohoutího” vlaku vystoupit.

A za rohem už čeká José Mourinho, po loňském vyhazovu z Manchesteru United zjevně připravený na další atraktivní trenérskou výzvu. “Special One” už odmítl nabídky z Číny a z Benficy Lisabon, čekaje na skutečně zajímavou příležitost.

“Musím být trpělivý a čekat na správnou šanci a to bude taková, která bude odpovídat mé úrovni jako trenéra a manažera. Musí to být to pravé,” prohlásil nedávno. Se Spurs už dokonce proběhla první předběžná oťukávání.

Vše ale závisí na tom, zda se Pochettino rozhodne odejít.

V Tottenhamu působí od roku 2014 a pro vlivného klubového ředitele Daniela Levyho je stále jasným číslem jedna, přestože se dlouhodobě rozcházejí v představách o posilování nyní již neoddiskutovatelně stagnujícího týmu.

Ačkoli někteří ostrovní experti, kupříkladu Tony Cascarino, tvrdí, že bude Argentinec vyhozen pokud nezvládne sobotní domácí zápas s Watfordem, zdroje blízké

Zdroj: Konec love story. Radši odejdi, radí Kaneovi. Na “hnijící” Tottenham už číhá Mourinho

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.