Krejčí za hvězdu. Dvakrát skóroval při powerplay, Pastrňák tentokrát bez bodu

0 1

V bohatém sobotním programu skórovali další čtyři čeští hráči. Filip Chytil odstartoval sedmou trefou sezony úžasný obrat New Yorku Rangers v Montrealu z 0:4 na konečných 6:5. Carolina porazila Floridu 4:2 i díky gólu Martina Nečase a 21 zásahům Petra Mrázka.

Ondřej Palát zpečetil brankou v závěru výhru Tampy Bay 6:2 nad Anaheimem. Jakub Vrána naopak otevřel skóre, ale s Washingtonem podlehl doma Vancouveru 1:2 po nájezdech. Český útočník dostal v NHL potřetí v kariéře důvěru v rozstřelu, poprvé ale neuspěl. Pavel Francouz nahradil v brance Colorada od druhé třetiny Philippa Grubauera za stavu 1:4 a z dvanácti střel neinkasoval, ale Toronto uhájilo vedení a zvítězilo 5:3.

Krejčí se prosadil během 48 sekund při hře šest na pět. Nejdříve po přihrávce Patrice Bergerona, který asistoval u čtyř branek Bostonu, snížil střelou do prázdné branky. Poté rodák ze Šterberku vyrovnal přesnou střelou z levého kruhu k bližší tyči. U obou gólů byl na ledě i David Pastrňák, který v utkání nebodoval. Obrat dokonal obránce Torey Krug v čase 62:41.

Góly Davida Krejčího:

“Na tréninku se hře 6 na 5 jednou za čas věnujeme. Základem je střílet na branku a tlačit se do ní. Přesně to jsme dělali,” řekl Krejčí. “Poprvé jsem měl před sebou prázdnou

Zdroj: Krejčí za hvězdu. Dvakrát skóroval při powerplay, Pastrňák tentokrát bez bodu

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.