Lamparda rozčílila lajdácká a směšná obrana, Solskjaer slavil červeným

0 0

Lampard: Jsme směšní

Lamparda naštvalo, jaké laciné góly fotbalisté Chelsea inkasovali. Podle hráčské legendy klubu působili “Blues” v obraně velmi chabě. Londýnský celek prohrál třetí z posledních čtyř utkání Premier League.

“Inkasovali jsme lajdácké branky. Věděli jsme, že Richarlison dokáže skórovat hlavičkou ve vápně, a přesně tak padl první gól. Další dvě branky jsme dostali kvůli hodně chabému bránění. Když jsme prohrávali 1:2, pomýšleli jsme na srovnání. Nemůžeme inkasovat takový gól, jako byl ten třetí. To bylo směšné,” řekl na tiskové konferenci Lampard.

Everton se před utkáním nacházel na sestupové pozici a třikrát za sebou v lize prohrál. Poprvé ho vedl dočasný kouč Duncan Ferguson. O výhře “Toffies” vedle Richarlisona rozhodl dvěma góly Dominic Calvert-Lewin. Za hosty se trefil Mateo Kovačič.

Chelsea od konce září do listopadu vyhrála v Premier League šestkrát po sobě, ale z dalších čtyř kol triumfovala pouze nad Aston Villou (2:1). Proti Manchesteru City (1:2), West Hamu (0:1) i Evertonu vyšla naprázdno.

“Dařilo se nám a vítězili jsme. Přestože jsme se City prohráli, hráli jsme velmi dobře. Následující dvě porážky nám ale ukázaly, kde se musíme zlepšit, protože jsme hráli proti dvěma týmům, které prožívají složité období. Nechali jsme si ta utkání z různých důvodů utéct a je to pro nás

Zdroj: Lamparda rozčílila lajdácká a směšná obrana, Solskjaer slavil červeným

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.