Leicester zvítězil v lize po třech zápasech a snížil ztrátu na lídra tabulky

0 0

Manchester United triumfoval v Burnley 2:0, Tottenham remizoval na stadionu posledního Norwiche 2:2. Everton pod vedením trenéra Carla Ancelottiho naplno bodoval i ve druhém utkání. V Newcastlu zvítězil 2:1, oč se dvěma góly postaral Dominic Calvert-Lewin.

Leicester mohl jít na Olympijském stadionu do vedení už ve 12. minutě, jenže Demarai Gray neproměnil penaltu. “Lišky” se dočkaly ve 40. minutě, kdy se prosadil nigerijský útočník Kelechi Iheanacho. Na konci poločasu srovnal Pablo Fornals, ale po změně stran zajistil hostům výhru Gray.

Mužstvo trenéra Brendana Rodgerse, jež v předchozích dvou utkáních podlehlo Manchesteru City 1:3 a Liverpoolu 0:4, je druhé s desetibodovou ztrátou na “Reds”, kteří mají dva zápasy k dobru. Na třetí “Citizens” má Leicester čtyřbodový náskok, ale obhájce titulu sehrál o utkání méně.

West Ham po čtvrté porážce z posledních pěti kol odvolal chilského trenéra Manuela Pellegriniho. Jeho nástupce zatím vedení klubu nejmenovalo.

O třech bodech pro Manchester United rozhodl minutu před koncem prvního poločasu Anthony Martial. Pojistku přidal v páté minutě nastavení druhého dějství Marcus Rashford. “Rudí ďáblové” se posunuli na páté místo o bod za Chelsea, kterou v neděli čeká londýnské derby s Arsenalem.

Norwich dvakrát vedl, “Kohouti” však pokaždé dokázali srovnat. Dělbu bodů stanovil v 83. minutě proměněnou penaltou Harry Kane. Šestadvacetiletý

Zdroj: Leicester zvítězil v lize po třech zápasech a snížil ztrátu na lídra tabulky