Nechutné, Hathaway plivl při bitce na soupeře. Klesl hodně nízko, odsoudil ho rival

0 0

V zápase se strhla v závěru druhé třetiny mela, ve které plivl Garnet Hathaway na Erika Gudbransona. Útočník Capitals dostal trest ve hře a hrozí mu ještě další postih od disciplinární komise formou suspendace nebo pokuty.

Washington udeřil už po padesáti sekundách hry trefou Richarda Pánika a faul na Vránu potrestal v přesilové hře Alexandr Ovečkin. V momentě, kdy Chandler Stephenson zvýšil na 3:0, se stal rozbuškou hromadné strkanice tvrdý atak domácího hráče Brendana Leipsice na Dereka Granta. Nejaktivnějším byl Hathaway, který se během krátké chvíle popral s Grantem a poté se pošťuchoval s Nickem Ritchiem a Gudbransonem.

Když se zdálo, že už se situace uklidnila a rozhodčí se snažili oddělit oba kohouty, udeřil Gudbranson překvapivě Hathawaye, který si jeho zákrok nenechal líbit a oplatil mu ho nečekaným způsobem – plivnutím do tváře. Sudí celou roztržku ještě zkoumali u videa, než vynesli tresty pro všechny aktéry.

Podívejte se na melu v utkání Washingtonu s Anaheimem:

Hathawayův plivanec v detailu:

Hathaway svého činu litoval. “Po jeho laciném úderu jsem se nechal unést emocemi a bohužel jsem na něho plivl. Neplánujete to, šlo o rychlou reakci na jeho ránu. Bylo to špatné rozhodnutí,” řekl Hathaway.

“Klesl tak nízko, jako když vykopete jámu. Je to hrozná věc. Udělal něco,

Zdroj: Nechutné, Hathaway plivl při bitce na soupeře. Klesl hodně nízko, odsoudil ho rival

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.