Premiéra NHL v Praze? Hala byla tichá. Výkon neodpovídal ceně, vzpomíná Prospal

0 2

Chyběl Jaromír Jágr, který o pár měsíců dříve nečekaně prchl do Ruska, a ve dvou kláních padlo jen pár gólů. “Vůbec se nedivím, že určití lidé byli zklamaní,” vzpomíná v rozhovoru Václav Prospal, který tehdy nastoupil za Tampu proti Rangers.

Štvaly ho dvě porážky 1:2.

Mnozí fanoušci v libeňské O2 areně zase přemítali, zda opravdu sledují nejlepší ligu planety. Vždyť za jeden zápas zaplatili až 13 tisíc korun. Nejlevnější místa stála zhruba dva tisíce. Tedy stejně jako letos, kdy Česku předvedou svůj um Philadelphia a Chicago. Sudí vhodí úvodní buly v pátek večer.

Budete utkání sledovat?

Samozřejmě. Dokonce jsem dostal pozvánku do televizního studia, ale musel jsem odmítnout, protože s týmem normálně trénujeme a budeme se připravovat na sobotní zápas. (Prospal trénuje prvoligové České Budějovice, pozn. red.)

Co se vám jako první vybaví ze zápasů v Praze před jedenácti lety?

Celé to bylo velmi nezvyklé. Děti se ženou byly v Tampě, kde normálně chodily do školy, zatímco my hráli v Praze. Měl jsem možnost ukázat spoluhráčům Česko. I když se nám zápasy moc nevydařily, tak jsem měl zážitek na celý život. Navíc jsem hrál proti Rangers, tedy týmu, do kterého jsem po sezoně přestoupil.

Řadu lidí podívaná zklamala, zvlášť s přihlédnutím k poměrně drahým lístkům. Psalo se

Zdroj: Premiéra NHL v Praze? Hala byla tichá. Výkon neodpovídal ceně, vzpomíná Prospal

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.