0 0

Moskva – Nejproduktivnější český hokejista v Kontinentální lize Jiří Sekáč zařídil dvěma góly a přihrávkou vysoké vítězství Kazaně 5:1 ve Vladivostoku. Jediný gól domácího celku vstřelil Karel Kubát.

Vladivostok šel do vedení v 6. minutě, kdy Kubát dorazil do sítě Mereskinovu střelu. Admiralu se díky tomu podařilo vyhrát úvodní třetinu, ale favorizovaní hosté pak využili střelecké převahy k otočení skóre.

Sekáč už po 37 sekundách druhé části hry využil přesilovku a vyrovnal, v 39. minutě pak přihrál na vítěznou branku Batyršinovi. V 60. minutě pojistil český útočník výhru obhájců titulu pátým gólem, který mu ale přiřkl až videorozhodčí.

Sekáč má v této sezoně KHL na kontě devět branek a 12 asistencí. Tříbodový zápas prožil v říjnu podruhé.

17:00 Slovan Bratislava – Petrohrad.

Zdroj: Sekáč je ve formě. Zařídil výhru Kazaně ve Vladivostoku a vládne české produktivitě