Simon pomohl Pittsburghu asistencí k výhře nad New Jersey

0 2

Pittsburgh otevřel skóre v osmé minutě i díky Simonovi. Český hokejista zachytil u levého mantinelu rozehrávku, puk přihrál Dominiku Kahunovi, ten se vyhnul obránci a bekhendem se trefil do růžku.

New Jersey vyrovnalo v úvodu druhé třetiny po trefě Taylora Halla. Jake Guentzel strhl vedení na stranu Penguins v polovině utkání a výhru pojistili Jared McCann a John Marino ve 43. minutě během 25 sekund.

“Naše bilance to sice úplně neukazuje, ale hrajeme dobře. Když všechny čtyři lajny šlapou, jsme těžko k zastavení,” uvedl Guentzel, první hvězda zápasu a autor vítězné branky, jenž uspěl v sólovém úniku s blafákem. Guentzel tvoří nově elitní lajnu s Jevgenijem Malkinem a Bryanem Rustem a ta při absenci Sidneyho Crosbyho zaznamenala v pěti zápasech 20 bodů (8+12). Lídr Pittsburghu by měl po operaci kýly chybět šest týdnů.

Tristan Jarry k výhře přispěl 36 zákroky. New Jersey je v ligové tabulce předposlední, horší je pouze Detroit. “Máme skvělé momenty, ale taky jsme hodně nevyrovnaní. Potřebujeme víc od hráčů jako jsem já, pokud to chceme změnit,” přiznal Travis Zajac. Jeho spoluhráč Pavel Zacha vyšel naprázdno, za listopad má jen tři asistence v 11 zápasech a šest záporných bodů.

Ottawě vyšel úvod. Po 57 sekundách hry dal první gól Thomas Chabot

Zdroj: Simon pomohl Pittsburghu asistencí k výhře nad New Jersey

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.