Slavia se chystá na duel desetiletí. Souboj s Barcelonou uvidí diváci i v Bangladéši

0 0

Kazachstán, Fidži nebo Singapur. Fotbalová Slavia se večer rozletí po celé planetě. A v Edenu vrcholí přípravy na monstrozní akci.

Zápas, který kouč Slavie Jindřich Trpišovský označil za utkání desetiletí, bude snímat celkem osmnáct kamer, kvůli potřebné kapacitě musely být nataženy celkem čtyři kilometry optických vláken. Na výrobu středečního utkání z pražského Edenu nasadí O2 moderní přenosový vůz, který jako jeden z mála na českém trhu odpovídá přísným požadavkům UEFA Champions League.

“Je ideální pro výrobu velkých akcí, disponuje dostatečně velkým vnitřním prostorem, kde může bez většího omezení pracovat až 22 osob. Pro srovnání: na běžném ligovém zápase pracuje ve voze maximálně deset specialistů,” uvedl Rostislav Suslo, vedoucí divize Elastic Media Production, jíž přenosový vůz patří.

Diváci mohou šlágr sledovat na stanici O2 TV Sport. Předzápasové studio, které bude moderovat Petr Svěcený, startuje již ve 20:05. Dorazí například brankář Martin Vaniak nebo slávistický srdcař David Kalivoda. Na stanovišti v Edenu se diváci u mikrofonu Michala Hrdličky dočkají červenobílé ikony Pavla Kuky, velkého fanouška a populárního herce Jakuba Prachaře a také nejznámějšího MMA bojovníka Karlose Vémoly.

“Jedná se o velkou událost i pro nás, na přípravě studií a vysílání pracujeme intenzivně již několik dní. Instalace veškerého vybavení včetně nezbytných testů zabere téměř dvacet hodin. Jen

Zdroj: Slavia se chystá na duel desetiletí. Souboj s Barcelonou uvidí diváci i v Bangladéši

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.