Slovensko v šoku. Kouč Kozák skončil kvůli flámu hráčů, přistihl je ráno při návratu

0 0

Bratislava – Když šel trenér slovenských fotbalistů Ján Kozák v neděli brzy ráno zkontrolovat své svěřence po porážce s českým týmem, nevěřil vlastním očím: potkával fotbalisty, jak se trousí zpátky na hotel z nočního tahu.

“Bylo to jako facka,” prohlásil Kozák na mimořádné tiskové konferenci. Mejdanu se zúčastnilo hned sedm hráčů: Lobotka, Weiss, Gyombér, Šatka, Šulla, ale také Martin Dúbravka, který ještě loni chytal ve Spartě, nebo Milan Škriniar, kterého v těchto dnech mocně lanaří slavná Barcelona.

Po zápase Ligy národů s Českem (1:2) Kozák nemohl spát, zápas si pouštěl hned dvakrát. Ještě větší šok ho ale čekal s nadcházejícím ránem. “Chtěl jsem od nich slyšet, aby se přiznali,” popisoval Kozák.

“Mohl jsem se tvářit, že jsem je neviděl a nechat to být. Ale to není můj styl. Druhá možnost byla všechny vyhodit, ale mohl jsem to udělat? Slovenský fotbal je potřebuje, protože mají velkou kvalitu. Nedokážu si představit budoucnost slovenského fotbalu bez Dúbravky, Lobotky, Škriniara, Weisse,” uvedl Kozák.

Proto se rozhodl funkci položit sám. Šéfovi svazu Jánu Kováčikovi zprvu nic neříkal, prý ho nechtěl ranit. “Dokonce jsme si poplakali,” přiznal čtyřiašedesátiletý kouč.

“Chtěl jsem od kluků, aby se přiznali. Před tréninkem jsem si zavolal Hamšíka se Škrtelem a řekl jim, že je problém. Byli

Zdroj: Slovensko v šoku. Kouč Kozák skončil kvůli flámu hráčů, přistihl je ráno při návratu

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.