Sparta tentokrát nezaváhala, Bohemians smetla čtyřmi góly

0 3

Se svým dnešním soupeřem Letenští neprohráli už 24. ligový zápas v řadě od roku 2001. O branky domácích se postarali Libor Kozák, Guélor Kanga, Martin Hašek a Semih Kaya. Hosté podali snaživý výkon, ale o gólovou radost je připravila střelecká nemohoucnost a výborný výkon brankáře Milana Heči.

Na Letné se tentokrát příliš nevyčkávalo a už ve třetí minutě hosté díky otočce Hůlky vyděsili poprvé brankáře Heču. A protiútok Sparty už znamenal dokonce první gól utkání, o který se zasloužil přízemní střelou z voleje už ve čtvrté minutě Kozák

Sparťané působili, že na bodovou ztrátu z Teplic chtějí zapomenout rychlými góly a ve 31. minutě zvýšil na 2:0 Kanga. Ještě před tím ale domácí několikrát výrazně podržel brankář Heča, který odvrátil střelu Vodháněla, o dvě minuty později zlikvidoval hlavičku Hůlky. Ještě předtím ale byl dokonce překonán po ráně spoluhráče Sáčka, který nastřelil tyč. A do třetice se letenský gólman vyznamenal po trestném kopu Podaného.

Přestávku domácí fanoušci vyplnili rozvěšením transparentů namířených proti majiteli klubu Danieli Křetínskému a vedení klubu, ale na trávníku se dál odehrávala atraktivní oboustranně otevřená bitva.

Další sparťanský gól v podání Frýdka sice nebyl uznán po zásahu videorozhodčího, ale v 53. minutě přidal další sparťanský zásah dělovkou z pětadvaceti metrů dřívější hráč

Zdroj: Sparta tentokrát nezaváhala, Bohemians smetla čtyřmi góly