“Takhle by měli bojovat všichni.” Kouče Detroitu nadchl přístup střelce Zadiny

0 0

Hronek se podepsal špatnou rozehrávkou pod úvodní gól zápasu. Český obránce přihrál puk od zadního mantinelu přímo na hůl Jeffa Cartera, který nadvakrát otevřel skóre.

Další dvě branky přidal Anže Kopitar a ve 47. minutě zvýšil Tyler Toffoli na 4:0. Až poté se prosadil Zadina, který se z dorážky trefil mezi betony Jacka Campbella.

Trefa Filipa Zadiny:

Konečné skóre stanovil střelou od modré čáry Madison Bowey, u jehož trefy asistoval Hronek.

Zadina si připsal sedm bodů (2+5) v posledních sedmi zápasech. “Hraje s velkým sebevědomím. Je nebezpečný v přesilových hrách, umí provézt puk přes střední pásmo, tvoří hru. Je hráčem, u kterého chcete, aby měl na hokejce puk, zejména v útočném pásmu. Má také skvělou střelu, je radost ho sledovat,” chválil útočník Detroitu Justin Abdelkader dvacetiletého českého hráče.

Zadina začal sezonu na farmě, ale Detroit si ho před necelým měsícem při zranění Anthonyho Manthy vytáhl do hlavního týmu. A kouči Jeffu Blashillovi se líbí, jak se rve o místo v sestavě.

“Filip byl v utkání (s Los Angeles) pravděpodobně naším nejlepším útočníkem. Bojuje, aby se udržel v kádru. Stejný přístup by měli mít všichni,” prohlásil trenér Detroitu.

Blashill před pár dny, kdy si Zadina připsal proti Winnipegu tři body (1+2), vyzdvihl, že se český mladík zlepšil při

Zdroj: “Takhle by měli bojovat všichni.” Kouče Detroitu nadchl přístup střelce Zadiny

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.