To bylo něco, žasli hráči Flyers po příletu do Prahy. Voráček je vezme na večeři

0 0

“Je to všechno na Jakeovi (Voráčkovi), aby vybral večeři, a plně mu věříme,” řekl trenér Flyers Alain Vigneault, kterému je jasné, že pro jediného českého zástupce bude celá akce NHL Global Series v Praze velká událost.

“Bude to pro něj velice emotivní. Už se několik dní těšil, jak to spoluhráčům ukáže tady doma. Myslím, že i to pro nás bude dobrá inspirace k tomu, abychom uspěli,” prohlásil nový kouč Flyers, který dříve vedl Vancouver a New York Rangers.

Americký útočník James van Riemsdyk má také jasno, že zápas v NHL v Praze pro Voráčka hodně znamená. “Je každopádně nadšený a hrdý na to, že tady u toho může s celým týmem být. Je jasné, že to pro něho bude něco mimořádného. Třeba jeho babička ho neviděla hrát v zápase někdy od jeho šestnácti let. A budou u toho i další členové jeho rodiny a kamarádi, což je super,” uvedl Van Riemsdyk.

Americký útočník hrál na přelomu let 2007 a 2008 na mistrovství světa dvacítek v Liberci a Pardubicích. “Bylo to fajn, že jsem si mohl zahrát na juniorském šampionátu, měli jsme dobrý tým, ale prohráli jsme v semifinále s Kanadou. Byla to dobrá zkušenost na začátku kariéry,” doplnil Van Riemsdyk, který byl s

Zdroj: To bylo něco, žasli hráči Flyers po příletu do Prahy. Voráček je vezme na večeři

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.