0 0

Favorizovaný tým South Carolina Stingrays, nejlepší mužstvo celé ECHL, vedl nad celkem Jacksonville IceMen od 4. minuty v poklidu 1:0, na začátku třetí třetiny přidal druhý gól.

Vybudit spoluhráče se proto pokusil gólman Michael McNiven, když se pustil do bitky se svým protějškem Loganem Thompsonem. Shodili lapačky, vyrážečky i přilby a pustili se do sebe pěstmi. Zatímco fanoušci řvali nadšením, uštědřili si brankáři několik tvrdých úderů.

Až když spadli na led, roztrhli je rozhodčí a oba bitkaři vyfasovali trest na pět minut a do konce utkání. Jacksonvillští nakonec minutu před koncem alespoň snížili, víc už nedokázali.

Zdroj: Tribuny šílely. Brankáři shodili lapačky a pustili se do sebe pěstmi v drsné bitce