Třinec se s Ligou mistrů rozloučil debaklem v Norsku. Prohrála i Kometa

0 3

Curych/Hamar – Hokejisté Třince i Brna se rozloučili se základní částí Ligy mistrů porážkami. Oceláři prohráli ve skupině E na ledě Storhamaru Hamar 2:6, Kometa padla v Zugu 1:2. Brno ale již mělo zajištěný postup do play off.

Zatímco Oceláři byli již před utkáním bez šance postoupit ze skupiny E do play off, norský šampion si výhrou zajistil účast ve vyřazovací části. Hamaru k postupu pomohla i výhra Tappary Tampere nad Djurgaardenem, díky které se mu podařilo v konečné tabulce předstihnout švédský tým.

Storhamar vykročil za postupem již v první třetině, kterou vyhrál 2:0. Oceláři sice poté, co inkasovali třetí gól, dokázali zásluhou Polanského a Svačiny snížit na 2:3, obrat se jim ale nepodařil. Ještě ve druhé dvacetiminutovce inkasoval Hamerlík počtvrté a ve třetí části ještě dvakrát.

“Start do utkání jsme neměli takový, jaký jsme si představovali. Postupem času se náš výkon zvedal a především ve druhé třetině jsme si vytvořili mnoho šancí, ale hrozně lacině jsme inkasovali. Dopouštěli jsme se hloupých faulů, které nás stály výhru. Navíc domácí dali tři góly v přesilovkách,” uvedl trenér Ocelářů Václav Varaďa na klubovém webu.

Z porážky nedělal tragédii. “Měli jsme tady několik mladých kluků, pro které to byl jeden z prvních mezinárodních zápasů. Někteří hráči dostali

Zdroj: Třinec se s Ligou mistrů rozloučil debaklem v Norsku. Prohrála i Kometa

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.