V komisi rozhodčích končí garant videa Hrubeš. Neměl ke mně respekt, říká Chovanec

0 1

Praha – Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR dnes odvolal člena komise rozhodčích Romana Hrubeše, který je garantem projektu videorozhodčích. Vyhověl tak návrhu předsedy komise Jozefa Chovance. Hrubešovo místo zaujme šéf pravidlové komise Jiří Kureš.

Výkonný výbor v úterý také vyhověl žádosti generálního sekretáře Rudolfa Řepky a domluvil se s ním na ukončení spolupráce k 31. prosinci letošního roku.

Hrubeš prý neprojevoval dostatečný respekt

Hrubeše si do své komise vybral Chovanec, ale od začátku mezi nimi vázla komunikace. Spolupráce nefungovala, proto Chovanec dnes navrhl jeho odvolání a výbor mu vyšel vstříc.

“Je to plně v jeho kompetenci jako šéfa komise. A jelikož se pan Chovanec těší důvěře výkonného výboru, byl jeho požadavek legitimní,” řekl po zasedání novinářům předseda FAČR Martin Malík. “Já vnímal, že fungování komise není ideální a je lepší situaci řešit nyní než na jaře, kdy se bude blížit konec soutěží,” dodal.

Podle Chovance se s Hrubešem nedalo spolupracovat. “Já jsem si ho vybral a je to pro mě zklamání. Moje reakce je z mého pohledu logická. Cítil jsem, že ke mně jako předsedovi nemá potřebný respekt. I ostatní členové se necítili komfortně při komunikaci s ním. Dnes pak bez omluvy nedorazil na seminář pro delegáty,” vysvětlil svůj krok Chovanec.

Hrubeše odvolání nepřekvapilo, ale odmítá,

Zdroj: V komisi rozhodčích končí garant videa Hrubeš. Neměl ke mně respekt, říká Chovanec

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.