VIDEO Čech proti PSG chyboval. V Anglii volají Courtoise

0 1

Paříž – Po postupu přes osmifinále Ligy mistrů slavil Petr Čech čistým kontem 100. start v milionářské soutěži. Ten 101. mu ale pořádně zhořkl. Na půdě týmu Paris St. Germain prohrála ve čtvrtfinále jeho Chelsea 1:3 a při dvou gólech neměl úplně čisté svědomí.

Za stavu 1:1 ve druhém poločase trochu zaváhal při vyběhnutí na centr ze standardní situace, který si pak Luiz srazil do sítě, a ve třetí minutě nastavení se nechal nachytat na přední tyči od Pastoreho.

V Anglii si to od novinářů také pěkně slíznul. “Dva ze tří gólů jdou na účet Petra Čecha. Nemůžete se nechat nachytat u svojí bližší tyče,” nechal se slyšet komentátor BBC Pat Navin. Jeho britský kolega Danny Mills s ním při hodnocení souhlasil. “Nerad kritizuji brankáře, ale když dostanete gól na přední tyč, není to dobré.”

Výkon české reprezentační jedničky kritizují i další anglická média. Server televize Sky Sports hned po úterní remíze Atlética Madrid s Barcelonou upozornil, že Thibaut Courtois by měl být od příští sezony jedničkou Chelsea, protože chytá lépe než Čech.

Sky Sports: Čech není, co býval

“Když Petr Čech přišel do Premier League, byl nejlepší, ale po jeho zranění hlavy už není na takové úrovni jako dřív. Neberte to špatně, pořád je

Zdroj: VIDEO Čech proti PSG chyboval. V Anglii volají Courtoise