Video do fotbalu nepatří, kroutí hlavou Uhrin. A kdo vymyslel Euro ve 12 městech?

0 0

“Těší mě zlepšení Sparty i postup reprezentačního týmu na evropský šampionát. Naopak nejsem příznivcem několika novinek, které fotbalu spíš škodí, než aby mu pomáhaly,” říká Uhrin, zvolený v roce 1996 technickou komisí UEFA nejlepším trenérem Evropy, hned v úvodu rozhovoru pro Aktuálně.cz.

Liga má za sebou svoji podzimní část. Stalo se pro vás v jejím průběhu něco výjimečného?

Určitě je to šestnáctibodový náskok Slavie na druhou Plzeň. Široký a zároveň i kvalitní kádr je výborně kondičně připravený, trenér Trpišovský jde svoji správnou cestou. Ligou prošli jeho svěřenci celých dvacet kol bez jediné porážky a inkasovali pouze čtyři góly, což je nádherné vysvědčení. V Lize mistrů jim však los určil renomované celky a v utkáních s nimi se projevily určité technické nedostatky i o dost horší koncovka.

Považoval jste něco za hodně nečekané?

Především to jsou výkony a třetí místo Jablonce, kterému létě odešlo hned několik hráčů základní sestavy. Petr Rada tak znovu potvrdil, že je jedním z nejlepších českých trenérů. Dokázal po nemalém oslabení opět vytvořit kvalitní tým s ambicemi na účast v pohárové Evropě. Překvapením jsou pro mě i úspěchy nováčka z Českých Budějovic, který je po řetězu osmi zápasů bez porážky pouhé tři body za Spartou. Velkou zásluhu na tom má trenér

Zdroj: Video do fotbalu nepatří, kroutí hlavou Uhrin. A kdo vymyslel Euro ve 12 městech?

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.