Vrána pomohl třemi body k výhře Washingtonu v Chicagu 6:0

0 2

Vrána pomohl dovršit debakl Blackhawks. V 52. minutě střelou z pravého kruhu zvýšil na 5:0 a asistoval u branek Dána Larse Ellera, který nejdříve po polovině utkání zařídil Capitals čtyřbrankový náskok a potom ještě dovršil výsledek.

Simon po 116 sekundách třetí třetiny díky bekhendové dorážce do odkryté branky po pokusu Zacha Astona-Reeseho získal Penguins vedení 3:2 a nakonec se Pittsburgh radoval z výhry 4:2.

Chlapík ve 38. minutě rovněž bekhendem zamířil do odkryté branky, když se k němu šťastné odrazil puk po tečované přihrávce Marka Borowieckého a Senators i díky němu otočili stav ve Vancouveru z 0:2 na 3:2. Nakonec si Ottawa ještě vylepšila skóre a vyhrála 6:2.

Pavel Francouz z Colorada při výhře na ledě Vegas 4:1 přišel o nulu až 18 sekund před koncem, kdy jej překonal Patrick Brown. Český gólman odchytal celé utkání a kryl 16 střel.

Přípravné zápasy před NHL:

Toronto – Montreal 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

Branky: 8. T. Moore, 17. Tavares, 49. Matthews.

Buffalo – Columbus 4:3 v prodl. (1:1, 1:0, 1:2 – 1:0)

Branky: 20. T. Thompson, 22. Reinhart, 50. V. Olofsson, 62. M. Johansson – 6. a 59. Gerbe, 49. Josh Anderson.

Boston – New Jersey 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Branky: 14. Studnicka, 42. Backes.

Pittsburgh – Detroit 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)