Zadina nastoupil v NHL k prvnímu zápasu sezony, Detroitu k úspěchu nepomohl

0 0

Ve zbývajících dvou zápasech nedělního programu zvítězilo Buffalo 5:2 na ledě Floridy a Edmonton uspěl v Arizoně 4:3 po nájezdech.

Detroit povolal Zadinu, protože se zranil Anthony Mantha, který je s dvanácti góly nejlepším střelcem týmu a měl by chybět nejméně týden. Český útočník, šestý hráč posledního draftu, strávil na ledě patnáct minut a nerozšířil sbírku tří bodů (1+2) z devíti startů z minulé sezony.

Zadina se dozvěděl o pozvánce po sobotním zápase na farmě, proti Carolině tak odehrál třetí utkání ve třetím dni. “Myslel jsem si, že to bude horší, ale cítil jsem se v pohodě,” řekl Zadina.

“Jsem rád, že mě povolali. Vážím si i zkušenosti z minulé sezony, že jsem tu mohl být. Ukázala mi, o čem NHL je. Hodně mi to pomohlo. Teď jsem tady zase a chci ze sebe vydat to nejlepší, abych se tu udržel nejdéle, jak budu moci,” dodal.

Předvedeným výkonem udělal dojem. “Je těžké hrát tři zápasy ve třech dnech, ještě navíc s tím cestováním. Myslím, že se s tím vypořádal dobře a že na tomhle výkonu může stavět,” řekl útočník Detroitu Dylan Larkin.

“Přišel a hned zapadl. Vůbec to nevypadalo, že by na nějaký čas vypadl z týmu. V první třetině hrál opravdu dobře a potom

Zdroj: Zadina nastoupil v NHL k prvnímu zápasu sezony, Detroitu k úspěchu nepomohl

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.