Zelené dresy budou i na Euru. K českému týmu sedí, prohlásil šéf FAČR Malík

0 0

Zelené dresy poprvé čeští fotbalisté oblékli v závěrečném duelu kvalifikace v Bulharsku, který prohráli 0:1. “Vzhledem k tomu, že ten tým je mladý, ambiciózní, tak se domníváme, že ta agresivní barva dresů k týmu sedí,” prohlásil předseda Fotbalové asociace ČR Martin Malík.

“Věřím, že se ukáže, že i v těchto dresech jsme schopni vyhrávat a přinesou nám radost,” dodal první muž českého fotbalu. Historicky se čeští reprezentanti představovali na šampionátech v červených nebo bílých dresech.

Rozpaky zatím vzbuzuje i destinace, kde by se čeští fotbalisté mohli připravovat na závěrečný turnaj v příštím reprezentačním termínu. V březnu by se totiž mohli představit v Kostarice nebo Spojených státech amerických.

Dalekou cestu za přípravným utkáním v průběhu sezony nepovažuje Malík za problém. “Vycházím z toho, co jsem zatím konzultoval s trenérem (Jaroslavem Šilhavým) a realizačním týmem,” uvedl šéf FAČR.

“Samozřejmě oni mluví s hráči, takže předpokládám, že tohle se děje ve shodě. Ta dohoda, že to může být i některá z těchto destinací, tam existuje. S hráči jsem nemluvil, ale jsem bytostně přesvědčen, že s některými z nich mluvili jak trenéři, tak ostatní lidé z realizačního týmu,” dodal Malík.

Ve hře je také zápas v Albánii. “Zatím není nic, co bych mohl označit za vysoce pravděpodobnou variantu nebo

Zdroj: Zelené dresy budou i na Euru. K českému týmu sedí, prohlásil šéf FAČR Malík

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.