Fotbalisté v Mexiku nechtěli hrát. Soupeř měl pochopení minutu, pak jim dal dva góly

0 0

Zápas 14. kola nejvyšší mexické fotbalové soutěže mezi Veracruzem a Tigres měl bizarní zápletku. Domácí hráči se rozhodli reagovat na neutěšenou finanční situaci svého klubu, který jim za služby neplatí, vskutku netradiční formou.

Po zahájení utkání na hřišti nehybně stáli. Ani hostující soupeři nejdříve nejevili zájem o hru, ale po minutě začal jeden z hráčů napadat brankáře Sebastiána Jurada. Gólman Veracruzu balon odkopl a hosté začali hrát.

Eduardo Vargas brzy zakončil střelou z dálky do prázdné branky. Za další dvě minuty přidal protestujícím domácím druhou branku André-Pierre Gignac, reprezentant Francie na mistrovství světa 2010 a Euru 2016, pro kterého znamenala zvláštní trefa jubilejní stý gól v mexické lize.

Poté už se aktivně zapojili i fotbalisté Veracruzu, ale v osmé minutě opět inkasovali z kopačky Vargase potřetí a v závěru druhého poločasu Colin Kazim-Richards už jen snížil na konečných 1:3. Tigres se posunuli na třetí místo, zato Veracruz zůstal suverénně na chvostu elitní mexické ligy.

“Styděl jsem se, hlavně kvůli fanouškům. Hráči chtěli poslat zprávu, chtěli rozvířit debatu, mají na to právo. Ale takhle budeme zase pro smích před celým Mexikem a celým světem,” řekl vlastník Veracruzu Fidel Kari.

Po zápase se vedle protestu domácích rozebíral také přístup fotbalistů Tigres, kteří po minutě přestali brát na

Zdroj: Fotbalisté v Mexiku nechtěli hrát. Soupeř měl pochopení minutu, pak jim dal dva góly

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.