Liverpool zdolal i Norwich a míří v Anglii za titulem!

0 2

Praha – Liverpool je blízko k zisku nečekaného titulu v Premier League! Ve 35. kole využil včerejší zaváhání druhé Chelsea a zdolal o záchranu bojující Norwich 3:2 a zvýšil náskok na čele ligy na 5 bodů.

Hosté v Norwichi už po deseti minutách vedli 2:0, když se krásnou střelou z pětadvaceti metrů trefil Raheem Sterling a krátce po něm z bezprostřední blízkosti obstřelil gólmana i Luis Suaréz.

Domácím, kteří těsně drží poslení příčku zajišťující záchranu, ale úvodní nápor vedoucího celku nezlomil a o body se hrálo až do posledního hvizdu.

Liverpool se o výhru bál až do konce

Hned po změně stran snížil na 1:2 Hooper a krátce na to se štěstím vrátil Liverpoolu klid na kopečky šťastně tečovanou ránou opět Sterling. Jenže v 77. minutě snížil opět na rozdíl jediného gólu Snodgrass a Liverpool se bál až do konce.

Nervózní závěr ale hosté ubránili a tři kola před koncem odskočili druhé Chelsea na pět bodů. Třetí Manchester City ztrácí bodů devět, ale má dva zápasy k dobru.

Příští sobotu hostí Liverpool ve šlágru kola a možná rozhodujícím utkání celé sezony na svém trávníku londýnský klub.

Premier League má dnes na programu ještě další dva zápasy.