Nedvěd o pražské NHL: Jiný svět oproti české lize. Může pomoct k novým Jágrům

0 2

NHL odehrála v Česku soutěžní zápas po devíti letech. Jak se jí expanze daří? Lidé vytvořili slušnou atmosféru, často na sobě měli dres jednoho z klubů.

Je to nejlepší liga na světě, a tak se logicky snaží svůj produkt ukazovat. Evidentně se jí to daří. Jinak my na mistrovství světa v Praze i Bratislavě ukázali, že co se týče fanoušků, patříme k top zemím na světě, takže mě super atmosféra nepřekvapila.

Přišlo dost dětí, přičemž někteří malí hokejisté byli součástí předzápasového ceremoniálu. Může takováhle událost trošku povzbudit českou mládež?

Samozřejmě. A my právě u ní potřebujeme zvednout zájem, který nám malinko hapruje. Není to takové jako před dvaceti třiceti lety. Co si budeme povídat, doba je jiná a zájem ochladl. Proto je dobře, že tady byly malé děti. Doufám, že to nastartuje novou éru Jágrů.

Jak se vám utkání líbilo třeba ve srovnání s českou ligou?

To nemůžeme porovnávat, jde o dva různé světy. Hokej byl vynikající, z toho třetí třetina úplně perfektní. Myslím, že si všichni museli přijít na své.

Potěšil vás výsledek? Komu jste přál víc?

Fandil jsem Philly, protože jsem tam působil. Takže spokojenost. Ale oba týmy byly vynikající. Pro fanoušky by možná nebylo špatné, kdyby utkání šlo do prodloužení tři na tři nebo

Zdroj: Nedvěd o pražské NHL: Jiný svět oproti české lize. Může pomoct k novým Jágrům

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.